Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Група з беларускай мовай навучання і выхавання

Выхавальнікі групы: Салавей Аксана Уладзіміраўна

                                          Гвоздзева Валянціна Іванаўна

РАСПАРАДАК ДНЯ ГРУПЫ № 9
(СЯРЭДНЯЯ ГРУПА)
НА 2021/2022 НАВУЧАЛЬНЫ ГОД
(ХАЛОДНЫ ПЕРЫЯД)

Дома

Пад’ем, гігіенычныя працэдуры

6.30 – 7.00

Ва ўстанове дашкольнай адукацыі

Прыем, гульні, індывідуальная работа з дзецьмі, ранішняя гімнастыка, гігіенычныя працэдуры, падрыхтоўка да снедання

7.00 – 8.25

Снеданне

8.25– 8.45

Падрыхтоўка да заняткаў

Панядзелак

Аўторак

Сярада

Чацвер

Пятніца

8.45 – 9.00

8.45 – 9.00

8.45 – 9.00

8.45 – 9.00

8.45 – 9.00

Заняткі

9.00 – 9.20

перапынак

9.30 – 9.50

перапынак

10.00 - 10.20

9.05 - 9.25

перапынак

9.40 – 10.00

перапынак

10.15 - 10.35

9.00 – 9.20

перапынак

9.30 – 9.50

перапынак

10.00 -10.20

9.00 – 9.20

перапынак

9.30 – 9.50

перапынак

10.00 - 10.20

9.00 - 9.20

перапынак

9.30 – 9.50

Падрыхтоўка да прагулцы, прагулка

10.20 - 12.10

10.35 - 12.10

10.20 -12.10

10.20 - 12.10

9.50 - 12.10

Вяртанне з прагулкі, гігіенычныя працэдуры, падрыхтоўка да заняткаў

12.10 - 12.20

Гігіенычныя працэдуры, падрыхтоўка да абеду

12.20 – 12.25

Абед

12.25 – 13.00

Сон

13.00 – 15.00

Паступовы пад’ем, загартоўваючыя працэдуры,самастойная дзейнасць, гігіенычныя працедуры, падрыхтоўка да поллудзеня

15.00 – 15.25

Полудзень

15.25 - 15.35

Рухальнаядзейнасць, гульні, падрыхтоўка да прагулкі, прагулка, вяртанне з прагулкі

15.35 - 16.55

Гігіенычныя працэдуры, падрыхтоўка да вячэры

16.55 – 17.05

Вячэра

17.05 – 17.30

Падрыхтоўка да прагулкі, прагулка, адыход да дому

17.30 – 19.00

Дома

Прагулка

19.00 – 20.15

Вяртанне з прагулкі, легкая вячэра, спакойныя гульні, гігіенычныя працэдуры

  1. 15 – 20.45

Дабранач

20.30 – 6.30

  
Расклад гульняў – заняткаў
у сярэдняй групе № 9

Дні

тыдня

Заняткі

Панядзелак

1. Дзіця і грамадства

9.00-9.20

2.  Мастацкая літаратура

9.30– 9.50

3. Фізічная культура

       10.00 – 10.20

Аўторак

1./2. Фізічная культура (плаванне) /

Развитие речи и культура речевого общения

      9.05 – 9.25

      9.40 – 10.00

3.     Музычнае мастацтва

       10.15 – 10.35

Серада

1.  Элементарныя матэматычныя ўяўленні

    9.00 – 9.20

2. Фізічная культура

    9.30 – 9.50

3.   Дзіця і   прырода

     10.00 – 10.20

Чацвер

1.   Развіцце маўлення і культура маўленчых зносін

   9.00 – 9.20

2. Выяўленчае мастацтва: Лепка/Аплікацыя/

       Канструяванне

       9.30 – 9.50

3. Дзіця і грамадства

       10.00 – 10.20

Пятніца

1.   Музычнае мастацтва

9.00 - 9.20

2. Выяўленчае мастацтва: Маляванне

9.30– 9.50

 

Разделы сайта